У ГПУ назвали, скільки коштів заарештовано у "справах Януковича"

НовиниПолітика    29.10.2016 - 19:58
Фото: Сергій Горбатюк доповів про "справу Януковича"
Фото: Сергій Горбатюк доповів про "справу Януковича"

Із цих коштів за кордоном заарештовано 30,6 млн доларів, 515 тис. євро, 1 млн 375 тис. швейцарських франків

Україні мають бути повернуті всі понад три мільярди гривень, заарештовані у рамках кримінальних проваджень щодо екс-президента Віктора Януковича і його соратників. Про це заявив керівник департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк в інтерв'ю ZN.UA.

"За зверненнями нашого департаменту, навіть без урахування справ Арбузова, Курченка і Клименка, які у нас забрали, виявлено та заблоковано зарубіжних активів і грошових коштів колишніх чиновників на загальну суму більше 107 млн доларів, 122 млн швейцарських франків, 22 млн євро (загалом - понад 254 млн доларів)", - зазначив Горбатюк.

За його словами, під час слідства з цих коштів за кордоном заарештовано приблизно 30,6 млн доларів, 515 тис. євро, 1 млн 375 тис. швейцарських франків.

"Крім того, на рахунках у банках України заарештовано понад 35 млн гривень, 15,3 млн доларів, 542 тис. євро, цінні папери на суму 722 млн гривень і 5,5 млн доларів, кошти підконтрольних компаній на суму 1 млрд гривень, а також 5 млн доларів, знайдених під час обшуків", - перелічив Горбатюк.

Представник ГПУ також наголосив, що заарештовано 64 земельні ділянки, більше 200 об'єктів житлового та нежитлового фонду, 40 гаражів, 37 автомобілів, 8 водних транспортних засобів та інші цінності (картини, годинник, золоті злитки, ікони тощо), вартість яких встановлюється.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні притягнуто до відповідальності 59 фігурантів кримінальних справ, відкритих за економічні злочини оточення колишнього прем'єра Миколи Азарова, бізнесмена Сергія Курченка та інших.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top