У ГПУ назвали, скільки коштів заарештовано у "справах Януковича"

НовиниПолітика    29.10.2016 - 19:58
Фото: Сергій Горбатюк доповів про "справу Януковича"
Фото: Сергій Горбатюк доповів про "справу Януковича"

Із цих коштів за кордоном заарештовано 30,6 млн доларів, 515 тис. євро, 1 млн 375 тис. швейцарських франків

Україні мають бути повернуті всі понад три мільярди гривень, заарештовані у рамках кримінальних проваджень щодо екс-президента Віктора Януковича і його соратників. Про це заявив керівник департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк в інтерв'ю ZN.UA.

"За зверненнями нашого департаменту, навіть без урахування справ Арбузова, Курченка і Клименка, які у нас забрали, виявлено та заблоковано зарубіжних активів і грошових коштів колишніх чиновників на загальну суму більше 107 млн доларів, 122 млн швейцарських франків, 22 млн євро (загалом - понад 254 млн доларів)", - зазначив Горбатюк.

За його словами, під час слідства з цих коштів за кордоном заарештовано приблизно 30,6 млн доларів, 515 тис. євро, 1 млн 375 тис. швейцарських франків.

"Крім того, на рахунках у банках України заарештовано понад 35 млн гривень, 15,3 млн доларів, 542 тис. євро, цінні папери на суму 722 млн гривень і 5,5 млн доларів, кошти підконтрольних компаній на суму 1 млрд гривень, а також 5 млн доларів, знайдених під час обшуків", - перелічив Горбатюк.

Представник ГПУ також наголосив, що заарештовано 64 земельні ділянки, більше 200 об'єктів житлового та нежитлового фонду, 40 гаражів, 37 автомобілів, 8 водних транспортних засобів та інші цінності (картини, годинник, золоті злитки, ікони тощо), вартість яких встановлюється.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні притягнуто до відповідальності 59 фігурантів кримінальних справ, відкритих за економічні злочини оточення колишнього прем'єра Миколи Азарова, бізнесмена Сергія Курченка та інших.

On Top