У ГПУ можуть порушити справу проти Шепелєва за співпрацю з ФСБ

НовиниНадзвичайні події    08.08.2016 - 19:44
Фото: проти Шепелєва можуть відкрити кримінальну справу за ознаками певного злочину
Фото: проти Шепелєва можуть відкрити кримінальну справу за ознаками певного злочину

За словами заступника генпрокурора, за межами Росії, Шепелєва чекає Інтерпол

Генеральна прокуратура України відкриє кримінальне провадження проти колишнього народного депутата України Олександра Шепелєва, у разі підтвердження інформації про його причетність до Федеральної Служби Безпеки Російської Федерації. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив заступник генерального прокурора України Євген Єнін.

За його словами, у слідства є інформація про можливу причетність Шепелєва до ФСБ. Якщо інформація підтвердиться, буде порушено кримінальну справу за ознаками певного злочину.


Єнін також заявив, що з боку ГПУ або Міністерства юстиції не було ніякого недбалого ставлення до справи Шепелєва, як пишуть деякі ЗМІ.

"Ми вчасно подали запит про екстрадицію, це сталося одразу після затримання Шепелєва на наш запит в РФ півтора року тому. Місяць тому було отримано офіційну відмову РФ, вони послалися на ст. 19, яка передбачає відмову видачі, яка суперечить національній безпеці, в даному випадку РФ", - зазначив Єнін.

Він пояснив, що справжня причина відмови в екстрадиції Шепелєва - це угоди зі слідством, які уклав екс-нардеп з російськими органами правопорядку.

"Звільнення Шепелєва з-під варти РФ не надто розв'яже йому руки, за межами РФ його чекає Інтерпол", - додав Єнін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що відмова в екстрадиції Шепелєва пов'язаний з його співпрацею з ФСБ.

On Top