ДПтС дозволила іноземцям та громадським організаціям відвідувати ув'язнених в Україні за письмовим зверненням

Державна пенітенціарна служба України (ДПтС) України 18 травня 2012 р. затвердила новий порядок відвідування установ ДПтС України представниками громадських і релігійних організацій та окремих осіб, які є іноземними громадянами. Про це повідомили в прес-службі ДПтС.

Порядок передбачає, що розгляд питань стосовно відвідування вищезазначеними особами установ, що належать до сфери управління ДПтС України, здійснюється виключно на підставі письмового звернення зацікавленої сторони до установи виконання покарань або територіального органу ДПтС України.

З метою відвідування установ ДПтС України представниками громадських, релігійних організацій та окремих осіб, які є іноземними громадянами, подається письмове звернення, як правило, не менш, як за 20 діб до проведення візиту. У зверненні в обов'язковому порядку зазначається наступна інформація: назва та реєстраційні дані організації з української сторони, на запрошення якої здійснюється візит; витяг із статуту цієї організації щодо статутних завдань, які відповідають меті візиту; довідка про досвід співпраці з цією організацією; перелік відвідувачів - іноземних громадян із зазначенням ім'я, прізвища, громадянства та копії паспорту; дата візиту та тривалість перебування мета візиту; коло осіб, з якими планується зустріч.

До запиту додаються короткі анкети учасників візиту, що стосуються їх досвіду роботи в пенітенціарній сфері та їх згода на використання наданої особистої інформації.

За результатами вивчення керівництвом територіального органу ДПтС України зазначеної вище інформації, до ДПтС України не пізніше ніж за 10 днів до дати запланованого візиту надсилається аргументоване подання про доцільність надання дозволу на відвідування.

Нагадаємо, раніше сьогодні, 28 травня, повідомлялось, що Міністерство юстиції та Міністерство охорони здоров'я затвердили порядок взаємодії ДПтС із закладами охорони здоров'я з питань надання медичної допомоги засудженим, згідно з яким засуджена особа матиме право на вільний вибір лікаря.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся