Держмитслужба виявила факт неправомірного використання вугілля на суму 51,4 млн грн

Державна митна служба України виявила факт неправомірного використання 27,8 тис. т вугілля на суму 51,4 млн грн без дозволу митного органу, повідомляє прес-служба Держмитслужби.
На підставі заяви суб'єкта ЗЕД була оформлена періодична митна декларація на постачання вугілля американського виробництва.
Згідно з товаросупровідними документами надійшло 76,5 тис. т вугілля. При цьому митницею було надано дозвіл на використання у безперервному виробничому процесі лише 48,6 тис. т. Оскільки підприємство не виконало всіх вимог, передбачених чинним законодавством в частині сплати митних платежів митницею було відмовлено у дозволі на використання у виробництві решти товару.
Проте митники встановили факт використання без митного оформлення та дозволу митного органу у виробничому процесі 27,8 тис. тонн вугілля.
Таким чином, здійснено неправомірні операції з товарами, що перебувають під митним контролем, а саме користування ними без дозволу митного органу.
За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками ст. 336 Митного кодексу України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся