Держмитслужба з 2011 р. буде впроваджувати централізовану систему відеоспостереження

Держмитслужба з 2011 р. буде впроваджувати централізовану систему відеоспостереження. Про це повідомив на прес-конференції заступник голови Державної митної служби України Сергій Сьомка, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, це дозволить мінімізувати випадки суб'єктивізму при митному оформленні. Він також зазначив, що на митниці були випадки, наприклад, відмови в прийнятті декларації.

"В Митному кодексі ця норма, наскільки я знаю, поки що не закладена, ця норма закладена в концепції "Обличчям до людей" реформування Держмитслужби", - сказав С.Сьомка.

Він сказав, що зараз ще не обрахована вартість програми централізованого відеоспостереження на митницях.

За його словами, перший етап введення цієї програми почнеться з наступного року. "Ми почнемо по основним пунктам пропуску з 2011 р. Перший етап - протягом першого півріччя 2011 р. ми зробимо, тим більше що в окремих пунктах пропуску у нас вже облаштовані системи спостереження і єдине їх треба інтегрувати в загальновідому мережу", - сказав він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся