Держсекретар США відзначив успіхи України у боротьбі з торгівлею людьми

НовиниСуспільство    28.06.2017 - 04:45
Фото: Рекс Тіллерсон (Государственный департамент США)
Фото: Рекс Тіллерсон (Государственный департамент США)

Рекс Тіллерсон виступив у Вашингтоні з доповіддю про торгівлю людьми у світі

Україна за останній час досягла "певних успіхів" у боротьбі з торгівлею людьми. Про це повідомив державний секретар США Рекс Тіллерсон, виступаючи у Вашингтоні 27 червня з доповіддю про торгівлю людьми в світі, передає "Радіо Свобода".

"В Україні - державі, яка вже кілька років перебуває у списку спостереження, Генеральна прокуратура видала директиви щодо покращення розслідування торгівлі людьми та збільшення зусиль, спрямованих на викорінення співучасті, зокрема, працівників поліції у цих процесах", - заявив Тіллерсон.

Він також відзначив усунення перешкод для боротьбі з так званими "перевертнями в погонах" і держслужбовцями, які вчиняють такі злочини.

Зокрема, Тіллерсон, згадав про випадок, коли вихователь дитячого притулку намагався продати підопічного.

У доповіді про торгівлю людьми у світі 187 країн розділені на три групи, Україна потрапила до другої групи, яка в свою чергу розділена на дві частини.

Тіллерсон зазначив, що "протягом багатьох років Україна входила до "особливого списку" при другій групі", країни з якого не відповідають стандартам американського закону щодо захисту жертв работоргівлі, та хоча й роблять серйозні кроки у цьому напрямку, але обтяжені низкою перешкод.

Нині ж, з його слів, Україна перейшла до "основного складу" другої групи.

Нагадаємо, на сьогодні у Національній поліції України знаходиться 120 проваджень за фактом торгівлі людьми.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top