Держспоживслужба Києва склала близько 400 протоколів за порушення карантину

Київ, Середа 21 жовтня 2020 10:28
Держспоживслужба Києва склала близько 400 протоколів за порушення карантину
Фото: Олег Рубан (РБК-Україна)

Держспоживслужба Києва за останні три місяці склав близько 400 адміністративних протоколів за порушення карантинних норм за підсумками перевірок об'єктів господарювання. Всього було проведено близько 2 тисяч таких перевірок.

Про це в ефірі "Україна 24" заявив голова Держспоживслужби Києва Олег Рубан.

За його словами, інспекції проводяться в першу чергу на об'єктах з високим рівнем ризику поширення вірусу.

"Це сьогодні загальноосвітні установи, гуртожитки, ринки. Потім йдуть ресторани, служби побуту", - сказав Рубан.

Також перевірки проводяться у зв'язку зі скаргами громадян. Для цього у Києві створено 10 мобільних груп у кожному районі.

"Держспоживслужба перевірила за останні три місяці близько 2 тисяч об'єктів, складено близько 400 протоколів. Велика частина зайшла в суд, враховуючи всі докази, які ми надаємо суду", - додав Рубан.

Раніше РБК-Україна писало, що Рубан заявив про необхідності українцям навчитися жити в умовах епідемії протягом ще півтора-двох років.

Нагадаємо, в Україні зафіксували одразу два нових антирекорди по коронавірусу - за добу виявили 6719 нових випадків захворювання і 141 смерть від COVID-19.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся