ru ua

Держприкордонслужба зафіксувала ще два перельоти безпілотників з РФ в Україну

Протягом 23 липня 2014 р. було здійснено два перельоти безпілотних літальних апаратів з території Російської Федерації в Україну.

Протягом 23 липня 2014 р. було здійснено два перельоти безпілотних літальних апаратів з території Російської Федерації в Україну. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України (Держприкордонслужба).

Зокрема, о 21:00 з території РФ (н.п. Маноцький) було зафіксовано переліт БПЛА вглиб території України на 800 м в напрямку н.п. Камишне та зворотно.

При цьому в українському прикордонному відомстві зазначають, що після цього розвідпольоту з 22:10 до 22:55 з території РФ тривав масований обстріл з використанням установок БМ-21 "Град" (160 пострілів) та мінометів прикордонних підрозділі поблизу н.п. Юганівка, в результаті чого двох військовослужбовців було поранено.

Також об 11:40 23 липня прикордонним нарядом, на напрямку "Деркул (РФ) - Теплий (Україна)", на висоті 1 км виявлено безпілотний літальний апарат, який перетнув кордон на територію України та повернувся зворотно.