ua en ru

РФ стягує війська до кордону, - Держприкордонслужба України

Державна прикордонна служба України (Держприкордонслужба) відзначає переміщення російських військових підрозділів і техніки напроти Сумського та Луганського прикордонних загонів.

Державна прикордонна служба України (Держприкордонслужба) відзначає переміщення російських військових підрозділів і техніки напроти Сумського та Луганського прикордонних загонів. Про це повідомляє прес-служба українського прикордонного відомства.

"РФ продовжує стягувати війська до державного кордону України. Впродовж доби було помічено переміщення підрозділів та військової техніки (БТР, БМП, танки, автомобілі "КамАЗ" з причіпними гаубицями) напроти Сумського та Луганського прикордонних загонів. Спроб перетину державного кордону не було", - йдеться в повідомленні.

Загалом, зазначають у Держприкордонслужбі, ситуація на кордоні в зоні АТО залишається складною.

"Епіцентр жорсткого протистояння проходить безпосередньо вздовж лінії державного кордону. Прикордонники продовжують виконання завдань відповідно до загального задуму АТО. Терористи та російські найманці продовжують здійснювати спроби передислокації на територію України автомобільної і бронетанкової техніки та обстрілювати місця дислокації прикордонних підрозділів", - повідомляють у відомстві.

Зокрема, повідомляють у Держприкордонслужбі, сьогодні близько 4:30 терористи здійснили мінометний обстріл позицій прикордонників та військовослужбовців ЗС України на ділянці відділу прикордонної служби "Дякове" (Луганська область). Постраждалих немає.

Як повідомлялося раніше сьогодні, в Раді національної безпеки і оборони України не підтвердили інформацію про введення російських військ до України 15 липня.