Держконтроль при ввезенні на територію України в 2011 р. видав вдвічі більше негативних висновків про якість ввезених ліків, - Соловйов
Державний контроль при ввезенні на територію України цього року видав 61 негативний висновок про якість ввезених лікарських засобів. Про це в ході прес-конференції повідомив глава Державної служби України з лікарських засобів Олексій Соловйов, передаэ коресопндент РБК-Україна.
"Державний контроль при ввезенні на території України цього року видав 61 негативний висновок про якість ввезених лікарських засобів, з них - 34 на фармацевтичну сировину. Торік видано всього 30 таких висновків", - повідомив Соловйов.
Також він зазначив, що найрідше підробляють вітчизняні препарати: "Це пов'язано з ціною препарату. Наприклад, ціна українського лікарського препарату в середньому становить 7 грн, в той час, як ціна імпортного - 34 грн", - зазначив Соловйов.