Держказначейство припинило здійснювати розподіл суми єдиного податку, внесеного суб'єктами малого підприємництва

Державне казначейство з 1 січня 2011 р. припиняє здійснювати розподіл суми єдиного податку, внесеного суб'єктами малого підприємництва. Ця функція покладається на самих платників податків.

Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів України від 27 грудня 2010 р. № 1196, опублікованому на офіційному веб-сайті уряду.

Документ вносить зміни у постанову від 16 березня 2000 р. № 507, згідно з якими "розподіл сплачених суб'єктом малого підприємництва сум єдиного податку Державною казначейською службою не здійснюється.

Суб'єкт малого підприємництва сплачує: 43 відсотки нарахованого єдиного податку на рахунки відповідного бюджету;

57 відсотків нарахованого єдиного податку на рахунки органів Пенсійного фонду України як частину суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування;

суб'єкт малого підприємництва, який не є платником податку на додану вартість, у разі проведення операцій з імпорту товарів на митну територію України сплачує податок на додану вартість у визначеному Податковим кодексом України порядку".

Документ набуває чинності з 1 січня 2011 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся