Держгірпромнагляд призупинив експлуатацію атракціонів на Майдані Незалежності

Державними інспекторами Держгірпромнагляду в Київській області та місті Києві проведено позапланову перевірку безпеки експлуатації 12 атракціонів, встановлених на Майдані Незалежності. За матеріалами перевірки головному управлінню культури і мистецтв запропоновано тимчасово зупинити експлуатацію атракціонів, розташованих на головній площі столиці. Про це повідомляє прес-служба Держгірпромнагляду.
За порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці притягнуто до адміністративної відповідальності заступника директора Голосіївського парку та завідувача атракціонами парку "Перемога".
Як виявилося під час перевірки, не розроблені методи евакуації відвідувачів та обслуговуючого персоналу, не визначені шляхи евакуації. Атракціони розташовані поряд з ялинкою - потенційним об'єктом підвищеної небезпеки, де постійно перебуває значна кількість дорослих і дітей, і у випадку загоряння ялинки шлях евакуації буде перекрито, що може призвести до людських втрат.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся