Українці можуть отримати кредити на енергозбереження на 1 млрд грн, - Держенергоефективності

Українці можуть отримати кредити на енергозбереження на 1 млрд грн, - Держенергоефективності
Фото: Сергій Савчук

Українців будуть консультувати щодо енергозберігаючого обладнання

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження Українипрогнозує видачу кредитів населенню на 1 млрд грн на енергозберігаючі заходи до кінця 2015 р. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив голова Держенергоефективності Сергій Савчук, передає кореспондент РБК-Україна.

"За позаминулий місяць було видано лише за місяць на 20 млн грн кредитів на утеплення, через місяць на 60 млн грн кредитів на утеплення, і за цих два тижні цього місяця плюс 50 млн грн. Тому ми сьогодні прогнозуємо, що в нас до кінця року буде видано кредитів по нашій програмі не менше, ніж на 1 млрд грн", - повідомив Савчук.

Він також зазначив, що така програма буде продовжена і у 2016 році.

Крім того, Сергій Савчук повідомив, що українців консультуватимуть щодо енергозберігаючого обладнання та матеріалів в торговельних мережах.

"Ми провели наради з банками, ми провели наради з великими торговельними мережами, які продають більше 80% ринку матеріалів, і сьогодні в нас є спільне бачення, спільний план заходів щодо інформаційної політики. Сьогодні в торговельних мережах є не лише банери з інформаційною пропагандою нашої програми, але й працюють представники банків, навіть вже будуть виставлені мобільні вузли видачі кредитів в торговельних мережах. Ми домовилися в мережах, що їхні люди будуть повністю обізнані про нашу програму, щоб вони могли надати нормальну консультацію на місці будь-якій сім'ї, яка прийшла і вибирає той чи інший матеріал", - розповів Савчук.

Нагадаємо, Держенергоефективності розширило механізм кредитування на тепломодернізацію.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся