ua en ru

У Держдумі нарахували в ЄС близько восьми країн-противників санкцій проти РФ

21:01 04.06.2015 Чт
1 мин
Пушков назвав Австрію, Грецію, Італію, Кіпр, Словаччину
У Держдумі нарахували в ЄС близько восьми країн-противників санкцій проти РФ Фото: Олексій Пушков

Сім-вісім країн Європейського Союзу (ЄС) виступають проти посилення антиросійських санкцій. Про це заявив голова комітету Державної думи РФ з міжнародних справ Олексій Пушков, передає "Російська служба новин".

"Є ряд країн, які до нас краще ставляться в Євросоюзі. Вони виступають проти розширення санкцій і, загалом, готові розпочати їх скасовувати. Це Австрія, Греція, Італія, Кіпр, Словаччина, це ще кілька держав, які не заявляють голосно про себе, але, тим не менш, таку позицію займають, наприклад, Угорщина", - сказав Пушков.

Той факт, що в ЄС є країни, які критично ставляться до ідеї антиросійських санкцій, дає підставу говорити, що, швидше за все, Захід не буде посилювати заходи, спрямовані проти РФ, впевнений депутат.

"Але продовження санкцій їм нав'яжуть", - заявив Пушков.

Нагадаємо, Пушков заявив, що погіршення ситуації на Донбасі служить своєрідною підготовкою США до саміту G7.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: