ua en ru

У Держдепі США назвали вибори в РФ прозорими

02:50 20.09.2016 Вт
1 мин
У той же час у Держдепі стурбовані порушеннями фундаментальних свобод людини, тиск на громадянське суспільство
У Держдепі США назвали вибори в РФ прозорими Фото: Держдеп США

США вітають попередню доповідь спостерігачів БДІПЛ ОБСЄ (Бюро з демократичних інститутів і прав людини) про вибори до російської Держдуми. Про це йдеться в повідомленні Держдепу.

"Ми визнаємо, що російський ЦВК забезпечив прозорі вибори, але також відзначаємо висновки доповіді [БДІПЛ. - РБК], згідно з якими "на вибори негативно вплинули обмеження фундаментальних свобод і прав, жорсткий контроль за ЗМІ і тиск на громадянське суспільство", - підкреслюється в повідомленні.

Держдеп також "поділяє занепокоєння спостерігачів" щодо того, що процес реєстрації кандидатів був підірваний обмеженнями і надмірними вимогами.

особливо для незалежних кандидатів. Американське зовнішньополітичне відомство звертає увагу на "звіти під час періоду передвиборчої кампанії щодо зловживання адміністративним ресурсом з боку місцевої влади, перешкоджання деяким заходам".

Крім того, Держдеп "знову заявляє про занепокоєння щодо переслідувань видатних представників політичної опозиції".

Нагадаємо, ОБСЄ відзначила численні порушення на виборах в Держдуму РФ.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: