ru ua

У Держдепі США сподіваються на збереження санкцій проти РФ адміністрацією Трампа

У Держдепі США сподіваються на збереження санкцій проти РФ адміністрацією Трампа Фото: Джон Кірбі сподівається на мудрісьь адміністрації Дональда Трампа щодо Росії

Джон Кірбі заявив, що Росія повинна відповідати за свої дії в Криму і на Донбасі

Майбутня адміністрація президента Дональда Трампа безумовно сама ухвалюватиме рішення, але в Державному департаменті США сподіваються на збереження санкцій проти Російської Федерації через її агресію в Україні. Про це заявив представник Держдепу Джон Кірбі під час брифінгу у Вашингтоні

"Ми сподіваємося, що вони (Адміністрація Трампа, - ред.) виявлять мудрість щодо Росії і не будуть вести з нею справ, ніби нічого не сталося. Це дало б змогу зберігати тиск на Москву до повного виконання нею Мінських домовленостей", - вважає Кірбі.

Він також зазначив, що вважає рішення американського міністерства фінансів про розширення санкцій проти РФ черговим підтвердженням його слів.

У відповідь на запитання про справжні причини такого розширення Кірбі підкреслив, що воно не пов'язане з якимись датами.

"Це все пов'язано з діяльністю Росії, як з підтримкою сепаратистів в Україні, так і її окупацією Криму. Це те, що слід було зробити. Це пов'язано з діями Росії, Росія повинна відповідати за порушення територіальної цілісності і суверенітету України", - заявив представник Держдепу.

Нагадаємо, Держдеп США стурбований спробою бойовиків на Донбасі відтіснити українських військових з їхніх позицій і вважає це безпосереднім порушенням Росією Мінських угод.