З держбюджету виділять 12 млн гривень на фінансування проектів молодих вчених, - МОН

НовиниСуспільство    15.08.2016 - 21:37
Фото: Максим Стріха
Фото: Максим Стріха

За державні кошти профінансують проект асиметричної відповіді у гібридної війні

Спеціальна конкурсна комісія відібрала 79 проектів молодих учених, які будуть профінансовані з державного бюджету на суму 12 млн гривень. Проекти-переможці були визначені сьогодні під час засідання комісії, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ті проекти, які за результатами експертизи отримали вищий бал, від 70 і вище, максимум можна було отримати 100", - повідомив заступник міністра освіти Максим Стріха.


За його словами, після оголошення конкурсу до МОН надійшло 439 проектів наукових робіт та розробок молодих вчених з 114 вищих навчальних закладів та наукових установ. Розгляд проектів здійснювалося за 11 тематичними секціями.

"Дуже цікавий не політехнічний, гуманітарний проект способів асиметричної відповіді в гібридний війні. Дуже важлива тема, тому що проти нас йде жорстока гібридна війна і очевидно, симетрично відповідати нам складно, тому що не та маса, але треба відповідати асиметрично, але так, щоб було боляче ", - зазначив Стріха.

Він повідомив також, що серед переможців є проекти, що стосуються енергоефективності, нових систем зв'язку, різних аспектів впровадження нових сільськогосподарських технологій.

Нагадаємо, Міносвіти затвердило зміни до програми початкової школи.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: Міносвіти
On Top