ru ua

Держбюджет-2017: Рада виділила 4 млрд гривень на сільську медицину і 1 млрд - на дороги

Держбюджет-2017: Рада виділила 4 млрд гривень на сільську медицину і 1 млрд - на дороги Фото: Ніна Южаніна (yuzhanina.in.ua)

ВР також збільшила витрати на дитячі будинки сімейного типу та фінансування Міносвіти

Верховна Рада України прийняла в другому читанні законопроект №6600 про внесення змін до закону "Про Державний бюджет України на 2017 рік", таким чином схваливши виділення 4 млрд гривень на сільську медицину і 1 млрд - на дороги. Про це заявила глава комітету ВР з питань податкової і митної політики Ніна Южаніна в ході години запитань до уряду, передає "112 Україна".

"Мабуть, вперше в бюджетному комітеті так досконально ми розбирали всі поправки, які треба було прийняти заради суспільства. У результаті скорегували збільшення планових показників по митних платежах на 24,5 млрд... додали на спецекономрозвиток 1 млрд, збільшили витрати на створення житла для дитячих будинків сімейного типу на 200 млн, збільшили фінансування Міносвіти на 186 млн. А саме розподіл спецконфіскату 6 млрд на оборону і безпеку держави, 4 млрд на програму забезпечення сільської медицини, 1 млрд додатково на фінансування будівництва доріг - це той успіх, якого ми спільно досягли вчора, прийнявши закон у другому читанні", - зазначила нардеп.

Крім того, Южаніна звернулася до уряду з проханням обговорювати подальші зміни до держбюджету з депутатами.

"Я просила, щоб наступні зміни в бюджет обов'язково обговорювалися з депутатами і щоб не відбувався такий сором, як був учора. Що підтримується, що не підтримується, не було відомо навіть в залі", - сказала парламентар.

Нагадаємо, вчора ВР прийняла в другому читанні зміни до держбюджету-2017. Так, Рада підтримала урядовий законопроект №6600 про внесення змін до закону "Про Державний бюджет України на 2017 рік". За документ проголосували 226 депутатів Ради.