Державіаслужба дозволила трьом українським авіакомпаніям відкрити нові рейси

Середа 04 грудня 2019 17:01
Державіаслужба дозволила трьом українським авіакомпаніям відкрити нові рейси
Фото: SkyUp (facebook.com/LvivAirport)

Дозволи отримали Windrose, SkyUp та "Мотор Січ"

Державна авіаційна служба України дозволила трьом українським авіакомпаніям Windrose, SkyUp та "Мотор Січ" відкрити нові рейси. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сайт Державіаслужби.

Зазначається, що Windrose отримала права на експлуатацію повітряних ліній для виконання чартерних перевезень до 28 березня 2020 з напрямками:

  • Київ - Запоріжжя - Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень);
  • Київ - Одеса - Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень);
  • Київ - Львів - Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень);
  • Київ - Херсон - Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень);
  • Київ - Харків - Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень);
  • Київ - Дніпро - Київ (частота рейсів: 5 рейсів на тиждень)

Крім того, Державіаслужба надала авіакомпанії SkyUp право на польоти за напрямком Київ - Лісабон (Португалія) - Київ (з частотою - 2 рейси на тиждень) до 1 березня 2020 року.

Авіакомпанія "Мотор Січ" отримала право на експлуатацію повітряної лінії Київ - Мінськ (Республіка Білорусь) - Київ (частота - 7 рейсів на тиждень) для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України, із визначенням необмеженого строку дії права. Також "Мотор Січ" отримала дозвіл для збільшення з 7 до 12 рейсів на тиждень сполученням Запоріжжя - Київ - Запоріжжя для виконання регулярних повітряних перевезень.

РБК-Україна писало, що SkyUp відкриває новий рейс з Києва в італійське місто Барі. Рейси стартують з 30 березня 2020 року і будуть здійснюватися двічі на тиждень.

Нагадаємо, авіакомпанія Windrose з 27 грудня запускає сезонні рейси за маршрутом Івано-Франківськ - Бухарест.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся