Держаудитслужба виявила фінансові порушення на проміжних виборах в Раду

НовиниФінанси    03.10.2016 - 22:21
Фото: Держаудитслужба виявила фінпорушения на проміжних виборах в ВР
Фото: Держаудитслужба виявила фінпорушения на проміжних виборах в ВР

Порушення призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 345,5 тис. гривень

Державна аудиторська служба під час ревізій виявила порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 345,5 тис. гривень. Про це повідомляє пресс-служба Держаудитслужби.

"Встановлено порушення щодо нарахування та виплати заробітної плати, одноразової грошової винагороди членам окружних і дільничних виборчих комісій на суму майже 194 тис. гривень", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, аудитори виявили, що окремі члени комісії, перебуваючи в оплачуваній відпустці, не були звільнені від виконання службових обов'язків за основним місцем роботи. Це призвело до одночасного нарахування зарплати і в комісіях і за місцем роботи в цілому на майже 43 тис. гривень.

Ще більше 64 тис. гривень було виплачено членам комісії безпідставно за невідпрацьований час.

Майже 67 тис. гривень безпідставно нараховано фізособам, які надавали транспортні послуги, в якості винагороди.

Крім того, виявлено факти зайвої оплати ефірного часу теле - і радіокомпаній та поліграфії по висвітленню результатів на суму 52 тис. гривень. Зазначається, що оплата агітації через ЗМІ проходила за завищеними цінами.

Держаудитори також виявили порушення при розрахунках за надані транспортні та інші послуги в цілому майже на 92 тис. гривень.

Всього Держаудитслужбі на час завершення повноважень окружних виборчих комісій вдалося усунути порушень на більш ніж 145 тис. гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Національній аграрній академії виявлені финнарушения на 421 млн гривень.

On Top