Міськрада Мукачевого незаконно виплатила понад 700 тис. бюджетних коштів

НовиниФінанси    13.11.2016 - 13:20
Фото: Мукачівська міськрада
Фото: Мукачівська міськрада

Близько 400 тис. гривень із цих коштів - допомога внутрішньо переміщеним особам

У ході ревізії використання коштів на соціальну підтримку населення в Управлінні праці та соціального захисту населення Мукачівської міськради виявлені фінансові порушення на значні суми. Усього встановлено незаконні виплати бюджетних коштів на суму понад 700 тисяч гривень, повідомляє прес-служба голови Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля.

Зазначено, що ревізію проводив Західний офіс Держаудитслужби в Закарпатській області за дорученням Кабінету міністрів.

"Унаслідок надання внутрішньо переміщеними особами недостовірної інформації щодо майнового та фінансового стану, а також відсутності контролю з боку Управління праці та соцзахисту населення за достовірністю таких даних, незаконно виплачено допомоги на суму 400 тис. гривень", - йдеться в повідомленні.

Крім того, ревізія виявила незаконне використання бюджетних коштів у сумі 300 тис. гривень на виконання місцевої програми "Додатковий соціальний захист мукачівців".

"Одноразову адресну грошову допомогу на дороговартісне лікування надано без підтвердження факту перебування громадян на лікуванні в медичних закладах, а також відсутності документів щодо витрат на проведення хірургічних втручань і лікування", - наголосили в ОДА.

Там також додали, що всі матеріали ревізії було передано до обласної прокуратури.

Нагадаємо, раніше Геннадій Москаль звернувся до керівника Державної фіскальної служби Романа Насірова з проханням провести службові розслідування щодо фактів контрабанди крупних партій цигарок через митні пости на Закарпатті.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Держрезерв заперечує розтрату 257 млн гривень держкоштів СБУ підозрює санаторій в розтраті 1 млн гривень на реабілітацію учасників АТО
On Top