Горбатюк оскаржує догану за неналежне розслідування справи Януковича

НовиниПолітика    24.10.2016 - 23:55
Фото: Сергій Горбатюк оскаржує догану генпрокурора
Фото: Сергій Горбатюк оскаржує догану генпрокурора
Справу Януковича передано новому управлінню в структурі ГПУ Справи проти Януковича і його спільників будуть передані до суду до кінця року, - Луценко

Голова Департаменту спецрозслідувань вважає незаконним відповідне рішення Юрія Луценка

Керівник Департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури України Сергій Горбатюк вважає незаконною догану від генпрокурора Юрія Луценка за неналежне розслідування справи Януковича і оскаржує її. Про це він заявив в ефірі програми "Вечірній прайм" на "112 Україна".

Горбатюк повідомив, що ситуація навколо розслідування справ Януковича і його оточення тягнеться ще з серпня минулого року.

"Є провадження щодо розшукуваних осіб, ставиться вказівка, що вони повинні бути завершені в порядку заочного судочинства. Я вказую на те, що закон, який ухвалений зараз, він порушує Конституцію, порушує європейські норми і направляти в суд справи - це наперед знати про їх негативний результаті і що робити цього не можна. Після чого з'являється догана, наказ про яку містить загальні твердження: неналежне розслідування, не забезпечив, не зробив - що?", - розповів він.

Горбатюк також наголосив, що вважає рішення про догану незаконним.

"Крім того, у самому рішенні є посилання на факти, які взагалі є помилковими. Відповідно я оскаржую це рішення, але поки що відповіді від генерального прокурора не отримав", - заявив він.

Нагадаємо, раніше керівник Департаменту спеціальних розслідувань Сергій Горбатюк заявив про тиск з боку керівництва під час передання справ.

Читайте в розділі

Прем'єр-міністр Італії Ренці оголосив про відставку

В Італії явка на референдумі склала 57%

В Італії на референдумі лідирують противники конституційної реформи

On Top