Горбатюк оскаржує догану за неналежне розслідування справи Януковича

НовиниПолітика    24.10.2016 - 23:55
Фото: Сергій Горбатюк оскаржує догану генпрокурора
Фото: Сергій Горбатюк оскаржує догану генпрокурора

Голова Департаменту спецрозслідувань вважає незаконним відповідне рішення Юрія Луценка

Керівник Департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури України Сергій Горбатюк вважає незаконною догану від генпрокурора Юрія Луценка за неналежне розслідування справи Януковича і оскаржує її. Про це він заявив в ефірі програми "Вечірній прайм" на "112 Україна".

Горбатюк повідомив, що ситуація навколо розслідування справ Януковича і його оточення тягнеться ще з серпня минулого року.

"Є провадження щодо розшукуваних осіб, ставиться вказівка, що вони повинні бути завершені в порядку заочного судочинства. Я вказую на те, що закон, який ухвалений зараз, він порушує Конституцію, порушує європейські норми і направляти в суд справи - це наперед знати про їх негативний результаті і що робити цього не можна. Після чого з'являється догана, наказ про яку містить загальні твердження: неналежне розслідування, не забезпечив, не зробив - що?", - розповів він.

Горбатюк також наголосив, що вважає рішення про догану незаконним.

"Крім того, у самому рішенні є посилання на факти, які взагалі є помилковими. Відповідно я оскаржую це рішення, але поки що відповіді від генерального прокурора не отримав", - заявив він.

Нагадаємо, раніше керівник Департаменту спеціальних розслідувань Сергій Горбатюк заявив про тиск з боку керівництва під час передання справ.

On Top