ru ua

Google Play обігнав App Store за кількістю завантажень на 10%

Платформа Android встановлена ​​на більшості смартфонів у всьому світі. Не дивно, що операційна система від Google лідирує за кількістю скачувань додатків. Правда, обійти iOS за доходами їй досі не вдалося.

Платформа Android встановлена ​​на більшості смартфонів у всьому світі. Не дивно, що операційна система від Google лідирує за кількістю скачувань додатків. Правда, обійти iOS за доходами їй досі не вдалося. Про це повідомляє "Росія 24".

Звіт аналітичного агентства App Annie показує, що за II квартал 2013 Google Play обігнав App Store за кількістю скачувань додатків на 10%, однак App Store при цьому заробляє в 2,3 рази більше, ніж Google Play.

"Хоча Google Play обігнав App Store за однією з характеристик, прірва в рівні монетизації і раніше зберігається", - зазначають у App Annie.

Найбільші доходи App Store приносять ігри, на них припадає 75% доходів. Інші 15% в основному надходять від музичних і соціальних програм. Найбільше на програми витрачають користувачі з США та Японії, які генерують близько половини всього прибутку App Store.

Якщо враховувати користувачів обох магазинів додатків, то найбільше скачують програми жителі США, Південної Кореї, Індії, Китаю і Японії. Найбільш швидко ринок додатків розвивається в Росії, Індії та Бразилії.

В обох магазинах додатків найбільшою популярністю користуються ігри. На другому місці в Google Play стоять програми для спілкування, а на третьому - різні інструменти. У App Store на другому місці стоять розважальні програми, а на третьому - програми для фото і відео.