Google Inc. збільшила чистий прибуток в І кварталі 2011 р. на 17,3% - до 2,3 млрд дол

Google Inc. виправдала очікування аналітиків по чистому прибутку, зафіксувавши в першому кварталі 2011 р. зростання на 17,3% в річному численні. Збільшення чистого доходу було досягнуто незважаючи на зростання операційних витрат, передає Reuters. Пошуковик № 1 у світі заявив у четвер, що чистий прибуток компанії в першому кварталі склав 2,3 млрд дол. або 7,04 дол. на акцію в порівнянні з 1,96 млрд дол. або 6,06 дол. на акцію в аналогічний період минулого року.

Чиста виручка Google виросла на 29% до 6,54 млрд дол. в порівнянні з 6,32 млрд дол. очікуваних аналітиками.

Google повідомила, що середня ціна за клік по рекламі в пошуковику в першому кварталі збільшилася приблизно на 8% у порівнянні з аналогічним періодом 2010 р. і знизилася на 1% у четвертому кварталі.

Google Inc. - американська компанія, що володіє першою за популярністю в світі пошуковою системою Google, яка обробляє 41 млрд 345 млн запитів в місяць (частка ринку 62,4%). На пошуковику базується найбільша в світі система онлайн-реклами Google AdWords.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся