Google і YouTube виграли суд у медіахолдинга Viacom

Четвер 24 червня 2010 08:52

Інтернет-компанія Google і приналежний їй інтернет-сервіс YouTube виграли судовий розгляд з медіахолдингом Viacom, звинувачувати їх в порушенні авторських прав. Окружний суд Манхеттена відхилив вимогу Viacom про відшкодування їй збитків у розмірі 1 млрд дол., передає РБК з посиланням на Reuters. Таку компенсацію компанія розраховувала отримати за розміщені на YouTube відеоролики, що містять матеріали, захищені копірайтом. Суд, тим не менше, вважав, що існуючий в США закон про авторські права не передбачає ту міру відповідальності, яку, на думку Viacom, повинні нести власники сервісу за дії інтернет-користувачів. "У завдання YouTube не входить відстеження появи на сайті" піратських "відеороликів", - говориться в рішенні суду.
Варто відзначити, що суд відмовив Viacom в частині позовних вимог до YouTube і Google ще в березні 2008 р.
Viacom звинуватив Google в порушенні авторських прав в 2007 р. Причиною конфлікту між Google і Viacom став належить пошуковому гігантові сервіс YouTube, на який користувачі викладають велика кількість копірайтних матеріалів, в тому числі й ролики з фільмами і передачами належать Viacom телеканалів.
Найбільший пошуковик Google придбав YouTube у 2006 р. за 1,65 млрд дол.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся