Goldman Sachs заборонив своїм партнерам вносити гроші на передвиборну кампанію Трампа

НовиниПолітика    07.09.2016 - 17:31
Фото: кампанія Трампа залишилася без пожертвувань партнерів Goldman Sachs
Фото: кампанія Трампа залишилася без пожертвувань партнерів Goldman Sachs
Марін Ле Пен висловила підтримку кандидатові в президенти США Трампу Вибори в США: популярність Клінтон серед виборців падає

Зміни політики банку не стосуються кампанії Клінтон та її соратника Майкла Кейна

Інвестиційний банк Сполучених Штатів Америки Goldman Sachs заборонив своїм партнерам вносити гроші на деякі виборчі компанії, зокрема на передвиборну кампанію кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа. Про це повідомляє журнал Fortune, передає РБК-Україна.

Так, з 1 вересня 2016 року всім партнерам інвестбанку заборонено брати участь у політичній діяльності, та вносити пожертвування на кампанії політиків, які балотуються до місцевих органів влади і органів влади штатів, а також чиновників місцевих органах влади штатів, які обираються в федеральні органи влади.

Зміни політики банку зафіксовані у внутрішньому меморандумі Goldman Sachs, який він розіслав компаніям-партнерам.

банк звертає Особливу увагу на кампанію Трампа та його соратника Майкла Пенси. Як йдеться у повідомленні, вони приведені в якості прикладів тих, кого партнери банку більше не можуть підтримувати.

Варто відзначити, що зміни у правилах банку не стосуються кампанії кандидата в президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон та її соратника Майкла Кейна.

Таким чином, банк намагається запобігти ненавмисне порушення правил "плати за ресурси" (pay-to-play rule) і звести до мінімуму потенційний збиток репутації.

У разі невиконання обмежень, банк може суворо покарати компанію-партнера, зокрема оштрафувати і заборонити працювати з державними клієнтами у відповідній області як мінімум на 2 роки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Трамп, згідно з останніми опитуваннями, випереджає Клінтон на 2%.

Теги: Goldman Sachs
Читайте в розділі

НАЗК заявляє про готовність надавати доступ до е-деклараціям за рішенням суду

ЄС може погодити безвізовий режим для Грузії раніше, ніж для України, - журналіст

Парубій закрив засідання парламенту

On Top