ДПСУ і Федерація агропромислового комплексу та продовольства України планують підписати меморандум про співпрацю

Державна податкова служба України та об'єднання організацій роботодавців "Федерація агропромислового комплексу та продовольства України" найближчим часом підпишуть меморандум про співпрацю. Про це сьогодні РБК-Україна повідомив голова об'єднання Павло Цируль.

"Ми ставимо за завдання підписання меморандумів з виконавчими органами влади, такими як Антимонопольний комітет, Державна податкова служба. Таким чином, відбувається розбудова соціального діалогу між бізнесом і владою", - зазначив Цируль.

За його словами, між двома структурами вже існує домовленість про проведення спільних заходів. "Ми вже маємо домовленість з головою ДПСУ Олександром Клименком про поїздку на спільні заходи, на яких збирається спільнота, що належить до агропромислового комплексу України з представниками бізнесу та податкової", - пояснив голова об'єднання.

Нагадаємо, сьогодні був підписаний меморандум про співпрацю між Антимонопольним комітетом та об'єднанням організацій роботодавців "Федерація агропромислового комплексу та продовольства України".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся