АМКУ та об'єднання роботодавців агропромислового комплексу підписали меморандум про співпрацю

Голова Антимонопольного комітету України Василь Цушко і голова ради Федерації роботодавців агропромислового комплексу України Павло Цируль сьогодні підписали меморандум про співпрацю, повідомляє кореспондент РБК-Україна. 

"Ми сьогодні підписуємо цей меморандум тому що ринки сільськогосподарської продукції - це соціально важливі ринки", - заявив Цушко.

За його словами, сьогодні у багатьох країнах Європейського Союзу робиться усе можливе, щоб допомогти об'єктам економічної діяльності зберігати конкурентне законодавство.

В свою чергу, Павло Цируль, наголосив, що виробники сільськогосподарської продукції сьогодні потребують захисту: "Підписання цього меморандуму не несе жодних фінансових забовязань зі сторони Антимонопольного комітету. Ми хочемо добитися того, щоб розвивався наш ринок сільськогосподарської продукції і ми хочемо максимального захисту від недобросовісних закордонних конкурентів".

Федерація роботодавців агропромислового комплексу України створена 7 липня 2011 р. На даний момент федерація представлена в 18 регіонах України.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся