ru ua

ДПС України виявила у Черкаській обл. три фіктивні конвертаційні центри з обігом близько 550 млн грн

У Черкаській області Державна податкова служба України заблокувала діяльність трьох фіктивних конвертаційних центрів, через які було переведено у готівку близько 550 млн грн, повідомляє прес-служба ДПС.

Проведеними оперативними заходами було виявлено 3 фірми з ознаками фіктивності. Податківці отримали 3 постанови суду про визнання недійсними установчих документів цих підприємств. Встановлено, що через ці 3 конвертаційні центри було переведено в готівку близько 550 млн грн. На рахунках підприємств, які входили до складу цих конвертаційних центрів, заблоковано 584,9 тис. грн. До бюджету надійшло понад 719 тис. грн.
Підрозділами податкової міліції виявлено 51 факт порушення податкового законодавства службовими особами існуючих підприємств, які скористалися у своїй діяльності послугами фірм з ознаками фіктивності та транзитних підприємств. За цими фактами донараховано 9,8 млн грн, з яких 995 тис. грн стягнуто до бюджету держави, порушено 3 кримінальні справи (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).