ДПС: База оподаткування при сплаті ПДВ для мобільних операторів збільшується на 7,5%

Державна податкова служба (ДПС) повідомила мобільних операторів, що за новим Податковим кодексом ПДВ буде стягуватися з тарифу, до якого буде доданий розмір відрахувань до Пенсійного фонду - 7,5%. У результаті річні відрахування компаній з ПДВ можуть зрости більш ніж на 360 млн грн, пише "Кореспондент-Україна".

База оподаткування при сплаті ПДВ для мобільних операторів збільшується на 7,5% - розмір відрахувань у Пенсійний фонд, йдеться в листі заступника голови ДПС Олексія Любченка, яке компанії отримали 9 березня. Виходячи з доходів операторів у 2010 р. (дані Держстату), їхні річні платежі по ПДВ повинні вирости на 360 млн грн. У ДПС посилаються на норми Податкового кодексу, який набув чинності 1 січня. Тоді оператори звернулися за роз'ясненнями до ДПС щодо методики розрахунку податку.
Зараз відрахування до Пенсійного фонду розраховуються окремо від ПДВ. У тарифах компанії зазвичай вказують вартість послуги з ПДВ, відзначаючи, що також стягується 7,5-процентний внесок у Пенсійний фонд.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся