ua en ru

ДПА Києва донарахувала 114 млн грн податків та штрафних санкцій ТОВ за зв’язок з фіктивними підприємствами

В поле зору податкової міліції Дніпровського району м. Києва потрапили два підприємства (ТОВ), які займалися оптовою торгівлею телекомунікаційним обладнанням (різноманітними платами, пристроями для обслуговування мобільного зв'язку та ін.). З'ясувалося, що виробництвом такого обладнання вони не займались, а в кого купували - не відомо. Існує ймовірність того, що всі ці товари були контрабандні, а купувало їх ТОВ «Т», розташоване на Київо-Святошинській Борщагівці та зареєстроване в Святошинському районі столиці, повідомляє прес-служба ДПА в м.Києві.

Податковою міліцією Дніпровського району м. Києва проти посадових осіб ТОВ «У» та «П» було порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 205 КК України (фіктивне підприємництво). В ході слідства з'ясувалось, що посадові особи зазначених підприємств - громадяни «Д» та «З», не мали жодного відношення до ведення господарської діяльності та погодились підписати реєстраційні документи виключно за грошову винагороду. Цей факт підтверджено висновками судово-почеркознавчої експертизи підписів в первинних документах. Вони були підробленими та виконані іншими громадянами, особи яких наразі встановлюються. До того ж, відповідно до записів в Єдиному державному реєстрі, обидва підприємства припинили свою діяльність, свідоцтва платників ПДВ у них анульовані.
На виконання постанови слідчого відділу податкової міліції Дніпровського району м. Києва, винесеної в рамках кримінальної справи податківцями Святошинського району столиці проведена перевірка ТОВ "Т" з питань дотримання вимог податкового законодавства по взаємовідносинах з постачальниками ТОВ «У» та ТОВ «П».

В ході перевірки ТОВ «Т» встановлено, що протягом перевіряємого періоду підприємство здійснювало закупівлю телекомунікаційного обладнання у товариств «У» та «П» на загальну суму 142 млн грн.
За результатом перевірки товариству «Т» донараховано податків та штрафних санкцій на загальну суму майже 114 млн грн