Глобальний попит на енергоносії до 2030 р. зросте більш ніж на 40%, - ОПЕК

Глобальний попит на енергоносії до 2030 р. зросте більш ніж на 40% в порівнянні з нинішнім. Такий прогноз міститься в оприлюдненій доповіді Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК), передає «Сіньхуа».

Експерти відзначили, що у зв'язку з швидким зростанням попиту на енергоносії в країнах, що розвиваються, в найближчі 20 років світовий попит на них значно збільшиться.

На їхню думку, швидке зростання попиту на енергоносії в країнах, що розвиваються пояснюється не тільки збільшенням чисельності населення і швидким економічним зростанням, але і все більшим ступенем забезпечення сучасних енергетичних гарантій громадянам цих країн.

«У наступні 20 років частка викопного палива в глобальній енергетичній структурі буде поступово знижуватися, але, незважаючи на це, до 2030 р. викопні види палива, особливо нафта, будуть як і раніше залишатися основними енергоносіями», - прогнозують експерти ОПЕК.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся