ru ua

Головний юридичний радник Roshen Буглак може пройти в Раду від БПП замість Савченка

Головний юридичний радник Roshen Буглак може пройти в Раду від БПП замість Савченка Фото: Рада достроково припинила повноваження нардепа Олексія Савченка

У виборчому списку партії БПП Буглак знаходиться під №81

Головний юридичний радник Roshen Юрій Буглак може пройти до Верховної Ради України за списком партії "Блоку Петра Порошенка" замість Олексія Савченка, якого нещодавно було призначено головою Миколаївської обласної державної адміністрації. Про це свідчить інформація, опублікована на сайті Центральної виборчої комісії України.

Про ймовірність проходження в Раду Буглака свідчить виборчий список партії на позачергові вибори в Раду 26 жовтня 2014 року, у якому він знаходиться під №81.

"Буглак Юрій Олександрович народився 7 лютого 1965 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, головний юридичний радник, дочірнє підприємство "Кондитерська корпорація Roshen", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 81", - йдеться у списку на сайті ЦВК.

Зазначимо, сьогодні Рада достроково припинила повноваження нардепа Савченка.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що колишній міністр культури, народна артистка України Оксана Білозір пройшла до Ради за списком партії "Блоку Петра Порошенка" замість призначеного генеральним прокурором Юрія Луценка.