ru ua

Білозір може пройти в парламент від БПП замість Луценка

Білозір може пройти в парламент від БПП замість Луценка Фото: Оксана Білозір

Білозір знаходиться в списку БПП під №80

Колишній міністр культури, народна артистка України Оксана Білозір проходить до Верховної Ради за списком партії "Блоку Петра Порошенка" замість новопризначеного генеральним прокурором Юрія Луценка. Про це свідчить інформація, опублікована на сайті Центральної виборчої комісії.

Зокрема, це випливає з виборчого списку партії на позачергові вибори ВР 26 жовтня 2014 року. Білозір знаходиться в списку під №80.

Відзначимо, що Валерій Карпунцов, Олег Великін і Максим Саврасов (номера 77-79), які раніше були визнані Центральною виборчою комісією обраними за списком БПП, склали присягу депутатів ВР і увійшли до складу фракції "Блок Петра Порошенка".


"Народилася 30 травня 1957 громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова, громадська організація" Всеукраїнське об'єднання жінок-депутатів ", безпартійнaя, проживає в Києві, судимість відсутня", - сказано на сайті ЦВК.

Також читайте свіжий матеріал "Третій друг президента: як Луценко став генпрокурором".

Нагадаємо, Рада призначила голову фракції "Блок Петра Порошенка" Юрія Луценка генпрокурором. Відповідний проект постанови №4654 підтримали 264 депутата ВРУ.