Головний прокурор Єгипту оголосив про продовження на 15 діб арешту колишнього Президента Х.Мубарака

Субота 23 квітня 2011 06:44

Головний прокурор Єгипту Абдель Мегід Махмуд оголосив про продовження на 15 діб арешту колишнього Президента Хосні Мубарака, щоб розслідувати звинувачення на його адресу в корупції і вбивства. Прокурорська група вже вирушила в Шарм-еш-Шейх, щоб продовжити допит Х.Мубарака, передає "Сіньхуа".
12 квітня під час допиту у Х.Мубарака стався серцевий напад і він потрапив у міжнародну лікарню Шарм-еш-Шейха.
А.М.Махмуд 13 квітня прийняв рішення про арешт Х.Мубарака і двох його синів, і в той же день відправив синів до в'язниці Тора на півдні Каїра. А.М.Махмуд 21 квітня доручив голові управління судової медицини вивчити можливість переміщення Х.Мубарака у лікарню у в'язниці Тора. Голова управління судової медицини на чолі групи кардіологів 26 квітня прибудуть в Шарм-еш-Шейх для перевірки стану здоров'я екс-президента. У міжнародній лікарні Шарм-еш-Шейха 21 квітня повідомили, що здоров'я Х.Мубарака оцінюється як "нестабільне".
Як повідомили єгипетські ЗМІ з посиланням на слова військових чиновників, Х.Мубарак днями попросив військове командування дозволити йому залишитися в Шарм-еш-Шейху.
Нагадаємо, 11 лютого 82-річний Х.Мубарак оголосив про відхід у відставку у зв'язку з масштабними антиурядовими акціями. Він із сім'єю переїхав з Каїра до Шарм-еш-Шейха. Згідно з підсумковою доповіддю, що була опублікована 19 квітня комітетом з розслідування, до складу якого входить ряд суддів, в ході антиурядових акцій в країні з кінця січня до початку лютого загинуло 846 осіб, 6 тис. 467 осіб отримали поранення.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся