Головнокомандувач НАТО в Європі пообіцяв на саміті альянсу обговорити питання про вторгнення РФ в Україну

Головнокомандувач сил НАТО в Європі генерал Філіп Бридлав пообіцяв на саміті альянсу 4-5 вересня поставити питання про вторгнення російських військ в Україну.

Головнокомандувач сил НАТО в Європі генерал Філіп Бридлав пообіцяв на саміті альянсу 4-5 вересня поставити питання про вторгнення російських військ в Україну. Про це генерал написав у своєму Facebook.

"Немає ніяких сумнівів у тому, що російські війська і техніка активно беруть участь в Східній Україні на даний момент. Оприлюднені в четвер розсекречені зображення свідчать про це. Постійні відмови російської влади визнати цей простий факт викликають глибоку тривогу і підсилюють рішучість НАТО вжити заходів для запобігання такого роду гібридної війни в країнах НАТО", - написав він.

Нагадаємо, у четвер, 28 серпня, НАТО оприлюднило супутникові фотографії, які свідчать про присутність російської військової техніки на території України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся