Глава Нацгвардії розповів, скільки коштів потрібно на створення нової бригади

Середа 02 серпня 2017 02:09
Глава Нацгвардії розповів, скільки коштів потрібно на створення нової бригади
Фото: Юрій Аллеров (ngu.gov.ua)

Юрій Аллеров розповів про створення нової бригади

Командуючий Національною гвардією України генерал-лейтенант Юрій Аллеров заявив, що для створення з нуля нової бригади потрібно приблизно від 4 до 5 мільярдів гривень. Про це Юрій Аллеров розповів в інтерв'ю "Апострофу".

"За нашими підрахунками, для створення з нуля нової бригади (як та, що ми в Гостомелі зробили) потрібно приблизно від 4 до 5 млрд грн. Бюджет НГУ на рік становить 9,6 млрд грн. Тобто половина фінансування. А ми з початку війни створили 5 нових бригад! ", - сказав він.

Аллеров зазначив, що для фінансування бригад використовувалися всі види допомоги.

"Чотири бригади ми організували на базі вже існуючих військових формувань - де батальйони, де полки були. А це з нуля взагалі. І тому, якщо нам не будуть допомагати, до повної готовності ми будемо рухатися дуже довго. Ми сьогодні використовуємо будь-який потенціал допомоги: іноземний, волонтерський, депутатів, просто громадян, які мають можливість і бажання допомогти", - розповів Аллеров.

Він також додав, що планується в Старому Київської області розгорнути міжнародний центр професійної підготовки за трьома напрямками. Там буде підготовка фахівців, які будуть виконувати правоохоронні функції, підготовка спецназівців і підготовка миротворців (які зможуть виконувати миротворчі завдання в різних місцях планети).

Аллеров також повідомив, що для учасників АТО буде надаватися централізована психологічна допомога.

"Сьогодні в країні не відпрацьована система психологічної реабілітації. А синдром війни - штука складна. І ми сьогодні почали психотренінговий комплекс. Тобто бійці, які йдуть на передову, будуть проходити діагностику. Потім, коли вони повертаються, з ними працюють, їх виводять з цього психічного стану, намагаються ресоціалізовувати... У нас є повний план по створенню сучасного психотренингового комплексу", - розповів він.

Нагадаємо, раніше Юрій Аллеров повідомив, що сили антитерористичної операції (АТО) в 2014 році починали звільнення захопленого бойовиками Лисичанська Луганської області на автобусах і в пішому порядку.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся