Голова МВФ закликала греків платити податки, щоб поліпшити фінансове положення країни

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард закликала греків платити податки, щоб покращити фінансовий стан країни. Вона також підтвердила, що МВФ не має наміру пом'якшувати умови жорсткої бюджетної економії для Греції. При цьому Лагард заявила, що тяжке положення африканських дітей турбує її більше, ніж доля тих, хто постраждав від кризи в Європі, передає ВВС.

Нагадаємо, Греція зобов'язалася здійснювати круті заходи економії в обмін на декілька мільярдів євро фінансової допомоги. Проте зараз ця домовленість знаходиться під загрозою у зв'язку з тим, що після виборів партії, що перемогли, не змогли сформувати уряд. Нові вибори відбудуться в червні.

Ситуація в Греції серйозним чином відбивається на положенні у всій єврозоні, оскільки від її результату залежить, чи буде продовжено надання країні фінансової допомоги від міжнародних кредиторів. При несприятливому результаті аналітики прогнозують вихід Греції з єдиного валютного простору Європи, оголошення Афінами дефолту і, як наслідок, найсерйозніші наслідки для простих громадян, більшість з яких опиниться за межею бідності.

Зазначимо, рейтингове агентство Fitch раніше заявило, що найбільші втрати від виходу Греції з єврозони понесуть іспанські та італійські страхові компанії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся