Глава МЗС Польщі вважає, що дії США і ЄС запобігли повномасштабному вторгненню РФ в Україну

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що дії США і Євросоюзу запобігли повномасштабному вторгненню Росії в Україну.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що дії США і Євросоюзу запобігли повномасштабне вторгнення Росії в Україну. Про це він заявив в інтерв'ю CNN.

"Американські і європейські дії вже, можливо, запобігли повномасштабному вторгненню в Україну", - зазначив міністр.
При цьому, на його думку, провідну роль у зовнішньому захисту України відіграють США, а не ЄС.

Сікорський повідомив, що незважаючи на президентські вибори, ситуація в Україні продовжує залишатися нестабільною. Реагуючи на цю ситуацію, НАТО зміцнило свою присутність біля кордону Росії, США направили 150 десантників у Польщу.

"Ми вітали б і більше військ, і з Європи, і з США", - зазначив Сікорський.

"Ми просто вважаємо, що рівень безпеки по всій території НАТО повинен бути вище. І на даний момент у нас є бази НАТО, як спадщина холодної війни, в місцях, де вони були корисні в ході протистояння з Радянським Союзом і неефективні зараз, враховуючи події останньої чверті століття. І це повинно тепер бути переглянуто", - підкреслив глава польського МЗС.

Він також висловив сподівання, що новий лідер України Петро Порошенко зможе забезпечити стабільність.

"Петро Порошенко - виходець з Партії регіонів, був міністром при Януковичі. І він той чоловік, що заслуговує довіри Заходу і який в змозі мати справу з Росією", - вважає Сікорський.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся