Глава МЗС Франції Еро звинуватив Асада у порушенні перемир'я в Сирії

НовиниПолітика    19.09.2016 - 02:53
Фото: Глава МЗС Франції
Фото: Глава МЗС Франції

Еро вважає, що зрив перемир'я в Сирії - на совісті Асада

Глава МЗС Франції Жан-Марк Еро заявив, що за порушення умов перемир'я в Сирії несуть відповідальність насамперед урядові сили, незважаючи на авіаудар по позиціях урядових військ в місті Дейр-ез-Зор. Про це повідомляє DW.

"Незважаючи на те, що були всі ці інциденти, ми не повинні забувати, що в першу чергу сирійський уряд шкодить виконанню режиму припинення вогню, про який домовилися Сполучені Штати і Росія. Відповідальність за порушення несе режим Башара Асада", - підкреслив Еро.

Еро також закликав міжнародне співтовариство докласти всі зусилля для того, щоб залишити в силі перемир'я в Сирії і щоб "подолати події останніх кількох годин".

Зазначимо, десятки сирійських військових загинули в результаті авіаудару 17 вересня по місту Дейр-ез-Зор, в якому режим Асада і Росія звинуватили Сполучені Штати.

Нагадаємо, військові літаки 18 вересня завдали ударів по місту Алеппо на півночі Сирії. Як повідомляє базований у Лондоні Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини, авіаудари були нанесені по декількох районах міста, які контролюються повстанцями.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top