Голова Держлісагентства Юшкевич зустрілася з послом Австрії в Україні

НовиниПолітика    10.01.2017 - 18:13
Фото: Христина Юшкевич
Фото: Христина Юшкевич

Україна буде переймати австрійський досвід в галузі державного обліку лісів

Вже найближчим часом Україна озброїться досвідом Австрії в галузі державного обліку лісів, їх захисту від незаконної вирубки. Про це йшла мова на зустрічі голови Державного агентства лісових ресурсів України Христини Юшкевич і посла Австрії в Україні Герміне Поппеллер, повідомила голова Держлісагентства у своєму Facebook.

Зокрема, Юшкевич заявила, що досвід саме цієї країни допоможе зберегти біологічне різноманіття українських лісів.

"Сьогодні відбулася дуже змістовна зустріч з послом Австрії в Україні пан Герміна Поппеллер. Досвід Австрії у постійному й стале ведення лісового господарства дуже цікавий. Співробітництво наших держав дозволить запровадити ефективні та екологічно безпечні технології для лісоуправління. Для мене пріоритетом є те, що лісівництво повинно бути наближене до природи", - підкреслила Юшкевич.

Вона також зазначила, що основним завданням зараз бачить збереження біорізноманіття лісів.

"Ми домовилися з пані послом обговорити ці питання і виробити конкретні кроки щодо їх реалізації під час розширеної зустрічі з австрійською делегацією Федерального міністерства сільського і лісового господарства, яка відбудеться найближчим часом", - написала голова Держлісагентства.

Нагадаємо, раніше Україна та Австрія підписали Меморандум про співпрацю у сфері лісового господарства. Після цього Христина Юшкевич провела зустріч з представником австрійського Агентства з охорони навколишнього середовища Мікаелем Суттером.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top