Главe Банку Ватикану Тедески звільненj у зв’язку з втратою довіри

Директор Банку Готті Тедескі Ватикану позбувся своєї посади, оскільки рада директорів банку одноголосно відмовив йому в довірі, передає "Росія 24".

Подібне рішення було прийнято з формулюванням про "неналежне виконання обов'язків" з боку Тедески. Крім цього в остаточному рішенні банку повідомляється, що Готті Тедескі "знехтував обов'язками, що мають першорядне значення".

Прес-служба банку не повідомляє подробиць конфлікту в керівництві, проте члени ради директорів заявили, що відставка Тедески була необхідна для збереження життєздатності банку.

Раніше відносно Тедески італійська поліція ініціювала розслідування, так як він підозрювався в організації схеми відмивання грошей.
Нагадаємо, в останні роки банк був залучений в низка скандалів, зокрема у вересні 2010 р. фінансова поліція Італії вилучила з рахунку банку Credito Artigiano 23 млн євро, що належали кредитній установі, а також провела арешт Готті Тедеши і генерального директора Паоло Чипріані за звинуваченням у відмиванні грошей.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся