Глава Apple заробив 102 млн доларів за 2017 рік

Глава Apple заробив 102 млн доларів за 2017 рік
Фото: Тім Кук (tim-c3-(twitter.com-tim_cook)

Винагорода 5 топ-менеджерів компанії склала 24,2 млн доларів

Виконавчий директор корпорації Apple Тім Кук за 2017 рік заробив 102 млн доларів. Про це повідомляє Bloomberg.

Як повідомляється, в цю суму увійшли зарплата топ-менеджера (3,06 млн доларів), бонус за підсумками фінансового року (9,33 млн доларів) і пакету акцій компанії (89,2 млн доларів).

За поліпшення показників продажів компанії Кук отримав 74% збільшення свого річного бонусу. Фінансові показники компанії, пише Bloomberg, у чому покращилися завдяки виходу моделі iPhone X.

Крім того, кожен з п'ятьох топ-менеджерів компанії отримав за 3,11 млн доларів премій. Разом із зарплатою та акціями сума їх річних винагород досягла 24,2 млн доларів для кожного.

Apple збільшила частку акцій у своїх винагороди за акції, що підвищує потенційні майбутні доходи для керівників, якщо компанія випереджає своїх конкурентів, що входять в рейтинг S & P 500.

В кінці листопада вартість компанії на торгах вперше перевищила 900 млрд доларів. З початку 2017 року вартість паперів компанії зросла в півтора рази.

Нагадаємо, американська корпорація Apple визнала, що навмисне знижувала швидкість роботи деяких моделей iPhone.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся