ДІУ змінила порядок рефінансування первинних кредиторів для кредитування будівництва

Середа 16 лютого 2011 15:12

На виконання вимог пункту 7.4. Генерального договору про рефінансування та обслуговування іпотечних кредитів  Державна іпотечна установа (ДІУ) внесла зміни до «Порядку рефінансування первинних кредиторів для кредитування будівництва об'єктів житлового призначення та придбання житла в цих об'єктах». Про це йдеться в повідомленні установи від 15 лютого 2011 р. № 0612-2, текст якого має РБК-Україна.

Зміни порядку розширюють можливості первинних кредиторів отримати фінансування для кредитування забудовників з метою будівництва (завершення будівництва) об'єктів житлового призначення та кредитування фізичних осіб з метою придбання житла в цих об'єктах житлового призначення. Зокрема, розширено перелік заставного майна, що приймається ДІУ при наданні фінансового кредиту іпотечному кредитору-банку; переглянуто загальний розмір застави та його вартість по таким видам застави як облігації внутрішніх державних позик та цінні папери, емітентом за якими є ДІУ.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся