Giorgio Armani скоротить кількість своїх брендів

НовиниСуспільство    25.07.2017 - 16:28
Фото: Giorgio Armani (flickr.com-litespeed2k)
Фото: Giorgio Armani (flickr.com-litespeed2k)

Кількість брендів буде скорочено на тлі падіння виручки

Виробник одягу і аксесуарів Giorgio Armani скорочує кількість своїх брендів і реструктурує мережу магазинів. Про це повідомляє Financial Times.

Зазначено, що таке рішення було прийнято керівництвом компанії на тлі падіння виручки за підсумками 2016 року у 5% - до 2,51 млрд євро.

Відзначається, що компанія планує залишити тільки три лінійки замість семи. Зокрема, Giorgio Armani буде включати в себе всю люксову продукцію (сюди увійдуть Giorgio Armani Prive і Armani/Casa), Emporio Armani представить середній ціновий сегмент (відтепер під цим брендом будуть також випускатися Armani Collezioni і Armani Jeans), а Armani Exchange займе "бюджетну" нішу.

При цьому засновник компанії Джорджіо Армані заявив, що минулий рік виявився "важким для всієї модної і люксової індустрії". Разом з тим, за його словами, компанії вдалося наростити чистий прибуток з 241 млн до 271 млн євро за рахунок посилення контролю над витратами.

Нагадаємо, в лютому минулого року 17-річна модель з Грузії Тако Нацвлішвілі стала обличчям весняно-літньої колекції 2016 року прет-а-порте (моделі одягу, - прим. ред.) лінії Collezioni відомого італійського бренду Giorgio Armani.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top