ДФС запровадила новий сервіс для платників ПДВ

ДФС запровадила новий сервіс для платників ПДВ
Фото: ілюстративне фото (sfs.gov.ua)

Новий сервіс створений з метою недопущення платниками податку помилок

Державна фіскальна служба (ДФС) запровадила новий сервіс для платників ПДВ. Про це повідмляє прес-служба ДФС.

"Для платників податку на додану вартість ДФС запроваджено новий електронний сервіс - візуалізація повної інформації щодо податкової накладної з урахуванням всіх зареєстрованих до неї розрахунків коригування кількісних і вартісних показників", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, новий сервіс створений з метою недопущення платниками податку помилок при складанні розрахунків коригування до податкової накладної.

Зазначається, що доступ до інформації надано у особистому кабінеті платника у розділі "ЄРПН". За заданими параметрами пошуку податкової накладної відображається остаточний розрахунок з урахування всіх послідуючих зареєстрованих до неї розрахунків коригування по таким параметрам:

"Реєстраційний номер"; "Ознака документа (ПН-0, РК-1)"; "Номер документа";  "Дата складання документа"; "Причина коригування (РК)"; "Номер рядка ПН (номер рядка ПН, що коригується)"; "Номер рядка в xml файлі"; "Обсяги постачання без ПДВ"; "Кількість (ПН, гр.6)"; "Ціна (ПН, гр.7)"; "Зміна кількості (РК, гр.7)"; "Ціна зазначена в гр. 8 РК"; "Зміна ціни (РК гр.9)"; "Кількість зазначена в гр.10 РК"; "Код товару згідно з УКТ ЗЕД (ПН/РК)"; "Код послуги згідно ДКПП (ПН/РК)"; "Ознака імпортованого товару (ПН/РК)"; "Код ставки (ПН/РК)"; "Код одиниці виміру (ПН/РК)"; "Назва одиниці виміру"; "Зведена ПН/РК до зведеної ПН"; "Причина з якої не підлягає ненаданню отримувачу"; "Опис товару/послуги".

Нагадаємо, що 23 квітня 2018 року Державна фіскальна служба скоротила заборгованість перед бізнесом з відшкодування переплати податку на прибуток до 13,3 млрд гривень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся