Німеччина скорочує прийом біженців з Афганістану через загрозу проникнення талібів

Німеччина скорочує прийом біженців з Афганістану через загрозу проникнення талібів
Фото: біженці в Німеччині

В 2015 році було задоволено 77,6% заяв на отримання статусу біженця

Німеччина поступово скорочує прийом біженців з Афганістану через загрозу проникнення в країну представників руху "Талібан". Про це повідомляє видання Passauer Neue Presse, передає DW.

Міністерства внутрішніх справ ФРН відзначає, що клопотання про отримання статусу біженця, які прибули до Німеччини з Афганістану, німецькі органи влади задовольняють з кожним роком все менше.

"Якщо 2015 року було задоволено 77,6% заяв на отримання статусу шукача притулку, поданих афганцями, то торік цей показник скоротився до 60,5%. Водночас упродовж перших двох місяців цього року співвідношення кількості виданих статусів біженця до поданих афганцями заяв скоротилося до 47,9%", - зазначається в повідомленні.

За січень-лютий 2017 року від афганців надійшло 27639 заяв на отримання статусу біженця, з яких 14403 були відхилені.

Видання додає, що Німеччина проводить депортацію з країни тих афганців, яким відповідні німецькі органи влади відмовили в видачі статусу біженця. Нещодавно на підтримку депортації вихідців з Афганістану, яким відмовили в наданні притулку в ФРН, виступила також і канцлер Німеччини Анґела Меркель.

Нагадаємо, до Німеччини могли прибути тисячі колишніх талібів у якості біженців.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся