Німеччина - Швеція: онлайн трансляція (рахунок 2:1)

Німеччина - Швеція: онлайн трансляція (рахунок 2:1) Фото: Німеччина - Швеція (twitter.com/DFB_Team)

Трансляція матчу Німеччина - Швеція розпочнеться о 21:00 на телеканалі Інтер

Німеччина - Швеція. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна в 21:00 за київським часом, а дивитися поєдинок можна на "Інтері". Збірні Німеччини та Швеції зустрінуться у другому турі групи F чемпіонату світу з футболу 2018. На думку букмекерів, перевага на боці підопічних Йоахіма Льова.

23 червня 21:00
Сочі, стадіон "Фішт"

Матч закінчився 2:1

90+5 хв. М'яч залітає у дальню дев'ятку! І Німеччина виходить вперед!

82 хв. Друге вилучення на ЧС-2018! І перше - після двох попереджень. У цьому матчі отримує Боатенг за підкат двома ногами.

76 хв. Еміль з льоту пробив з-за меж штрафного, м'яч прилетів в руки Нойєра.

68 хв. Гомес пробив головою вище воріт, але помічнику судді здалося, що він трохи заліз у офсайд.

51 хв. Удар Мюллера після стандарту, але мимо.

48 хв. німці Забили м'яч у відповідь! Гомес не зміг вдарити в падінні, а Ройс забив взагалі коліном.

46 хв. Розпочався другий тайм.

45 хв. Свисток на перерву.

44 хв. Робін Ульсен дуже старається, щоб зберегти серію без пропущених голів. Останній раз він пропускав за збірну 10 жовтня 2017 року в матчі з Нідерландами.

38 хв. Шведський воротар тягне! Спочатку впорався з дальнім ударом Гюндогана, а потім разом з Лустигом нейтралізував Мюллера.

32 хв. Швеція забиває ГОООЛ ! Тойвонен перекинув м'яч через Нойєра.

29 хв. Перший стандарт для шведів, але Вернер виніс м'яч в поле.

24 хв. Не перший кутовий для німців, але жодної виграної боротьби на подачах.

13 хв. Берг у першому матчі не реалізував багато моментів, і зараз він не зміг забити після виходу один на один!

3 хв. Два удари з мало не з воротарського, але Ларссон допоміг воротареві

1 хв. Матч розпочався. Шведи ввели м'яч у гру. Поїхали

Стартові склади:

Німеччина: Нойер, Киммих, Боатенг, Рюдігер, Хектор, Руді, Кроос, Дракслер, Мюллер, Ройс, Вернер

Швеція: Ольсен, Люстіг, Нільссон-Линделеф, Гранквіст, Аугустинссон, Ларссон, Экдаль, Классон, Форсберг, Тойвонен, Берг

- Стадіон "Баварії" сьогодні ввечері буде чорно-червоно-жовтим на підтримку збірної Німеччини.

Фото twitter.com/FCBayern/status/1010483962098212864

- Понтус Янссон, Філіп Хеландер і Маркус Роден, які вчора не полетіли з командою з-за болів в животі, прилетіли в Сочі. Вони відчувають себе краще і повинні бути готові до матчу.

- Екс-капітан збірної Німеччини Міхаель Баллак просить команду проявити бійцівський характер і досягти того ж результату, що і в матчі зі Швецією в 1/8 фіналу ЧС-2006 (тоді рахунок був 2:0)

- "Стара, вільна - ми завжди на твоєму боці. Моя дорога родина. Ми - Швеція", - форвард Йон Гвідетті налаштовується на матч.

- Дощове ранок.

Чинні чемпіони світу спробують набрати перші очки на ЧС-2018. Німеччина, яка займає перше місце в поточному рейтингу ФІФА, перебуває в складному становищі після проиграша команді Мексики в першому турі. Збірна Швеції відчуває себе впевненіше завдяки стартової перемоги над південнокорейцями.

Після першого матчу на збірну Німеччини і рішення Йоахіма Льова за складом обрушилася хвиля критики. Зараз всі чекають від наставника бундестім вольових рішень.

Скандинавам вкрай важливо набрати очки в суботу. На стороні Янне Андресона є найдовша серія без поразок. Останній раз шведи на груповому етапі програвали ще на чемпіонаті світу 1990 року.

Збірні Німеччини та Швеції досить добре знають один одного. Цікаво, що серед всіх команд, присутніх на ЧС-2018, саме ці комнади зустрічалися між собою найчастіше - 21 раз. Баланс особистих зустрічей поки на користь "бундестім" - 9 перемог проти 8 поразок при 4 нічиїх.

Останній раз суперники зустрічалися в 2013 році в рамках відбору на чемпіонат світу-2014. Тоді перемога дісталася німцям з рахунком - 5:3.