Німеччина і Люксембург виступили за продовження переговорів з Туреччиною про членство в ЄС

НовиниПолітика    05.08.2016 - 23:59
Фото: глави МЗС Німеччини та Люксембургу відкинули ідею австрійського канцлера про припинення переговорів щодо членства Туреччини в ЄС
Фото: глави МЗС Німеччини та Люксембургу відкинули ідею австрійського канцлера про припинення переговорів щодо членства Туреччини в ЄС

Тим не менш, Австрія "однозначно не бачить" ні полегшення візового режиму для Туреччини, ні прискорення процесу вступу країни до членства в ЄС

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр і міністр закордонних справ Люксембургу Жан Ассельборн розкритикували позицію Австрії щодо переговорів з Туреччиною під час зустрічі глав МЗС німецькомовних країн в п'ятницю, 5 серпня, в Вадуце. Про це повідомляє DW.

Франк-Вальтер Штайнмайер відкинув ідею австрійського канцлера Крістіана Керна про припинення переговорів щодо членства Туреччини в ЄС.

"Боюся, проблема, перед якою ми стоїмо зараз (...) це більше, ніж питання про те, коли, як і з якою швидкістю будуть проходити переговори про членство Туреччини в ЄС)", - сказав Штайнмаєр.

У свою чергу, Жан Ассельборн підтримав позицію Штайнмайера.


У той же час, австрійський міністр Себастьян Курц заявив, що "однозначно не бачить" ні полегшення візового режиму для Туреччини, ні прискорення процесу вступу країни до членства в ЄС.

Тим не менш, Штайнмайер підкреслив важливість економічних і політичних зв'язків ЄС і Туреччини. Міністр закордонних справ Німеччини має намір докласти зусиль, щоб діалог з Туреччиною тривав "не тільки через мегафони, мікрофони і камери".

Але в той же час, він знову застеріг владу Туреччини від відновлення смертної кари, яка не поєднується з цінностями ЄС. Також він порадив зосередитися на тому, "що ми можемо зробити для заарештованих".

Нагадаємо, кількома днями раніше канцлер Австрії запропонував перервати переговори про вступ Туреччини в ЄС.

On Top