Німеччина лідирує в медальному заліку Олімпіади-2018

Німеччина лідирує в медальному заліку Олімпіади-2018 Фото: Олімпійські ігри в Пхьончхані (twitter.com/Olympics)

Сьогодні в Пхьончхані розігруються чергові нагороди

Збірна Німеччини лідирує в медальному заліку після розіграшу 13 з 102 комплектів нагород XXIII зимових Олімпійських ігор в Південній Кореї. Про це повідомляється на сайті змагань в Пхьончхані.

У команди три золота і одна бронза. Всього нагороди завоювали спортсмени 14 країн. На другому місці - збірна Нідерландів, яка завоювала дві золоті, дві срібні та одну бронзову медалі. Третю сходинку в таблиці займають США, в їхній скарбничці - два золота, одне срібло та три бронзи.

6-9. Франція 1-0-0 (1)
10-11. Олімпійські спортсмени з Росії 0-1-1 (2)
10-11. Чехія 0-1-1 (2)
12. Фінляндія 0-0-2 (2)
13-14. Італія 0-0-1 (1)
13-14. Казахстан 0-0-1 (1)

Українці за два дні не змогли підібратися до п'єдесталу. Краще за інших себе проявили біатлоністи. У спринті Віта Семеренко стала 14, а Дмитро Підручний - 21.

Нагадаємо, 12 лютого олімпійські спортсмени розіграють 8 комплектів медалей.